Apartament rodzinny pod Warszawą trasa S8 - Radzymin
Tanie apartamenty dla rodzin z dziećmi, noclegi na wczasy rodzinne
Apartament rodzinny pod Warszawą trasa S8apartamenty - mieszkania
Radzymin
Liczba pokoi
2
Cena od
160 PLN
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Radzymin
Liczba pokoi
2
Cena od
160 PLN
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Cena od: 160 PLN / 1 dzień Apartament dwupokojowy pod Warszawa, trasa S8 znajduje się w Radzyminie. Do dyspozycji Gości oddaje on ogród i bezpłatne WiFi. Apartament mieści 2 sypialnie, salon z telewizorem, dobrze wyposażoną kuchnię i łazienkę z bidetem.
W naszej ofercie m.in.: ogrzewanie, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, parking na miejscu, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ogród, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, pokoje rodzinne, pokoje dźwiękoszczelne, Płatności bezgotówkowe są możliwe, prywatny parking, pokoje dla niepalących, bezpłatne WiFi, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, WiFi dostępne w całym obiekcie, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, WiFi, dostęp do Internetu, całkowity zakaz palenia, parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 17:00 a kończy o godzinie 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament rodzinny pod Warszawą, trasa S8 o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Goście proszeni są o wcześniejsze poinformowanie obiektu o ewentualnym późnym przyjeździe. Możliwość późnego zameldowania musi zostać potwierdzona przez personel obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 duże łóżko podwójne - 60 mkw);
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 50 mkw).

